Інтерфакс-Україна
22:33 23.01.2021

Держдеп США закликав Росію звільнити Навального і засудив застосування сили в низці міст

1 хв читати
Держдеп США закликав Росію звільнити Навального і засудив застосування сили в низці міст

У Вашингтоні засудили застосування сили проти учасників протесту в низці міст Росії.

"США твердо засуджують використання жорсткої тактики проти протестувальників і журналістів у російських містах ... Тривалі спроби придушення прав громадян Росії на мирні зібрання та свободу слова, арешт Олексія Навального і застосування суворих заходів під час протестів є тривожними ознаками подальших обмежень щодо громадянського суспільства і основних свобод", - йдеться в заяві, випущеній у суботу від імені представника держдепу Неда Прайса.

"Ми звертаємося до російської влади із закликом звільнити всіх затриманих за висловлювання їх фундаментальних прав і негайно і без жодних умов випустити на свободу Олексія Навального", - наголошується в документі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

Енергетики ДТЕК повернули світло 748 тис. киян після масованої ворожої атаки

Захисники України в ніч на 28 грудня знищили або подавили 30 з 48 засобів повітряного нападу росіян

Окупанти просунулися на покровському напрямку та в Гуляйполі і поблизу нього – DeepState

Генштаб зафіксував упродовж доби 160 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 1016 ворожих цілей

Окупанти втратили впродовж доби 1200 військовослужбовців - Генштаб

28 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА