19:01 01.01.2021

У Києві розпочалася традиційна хода до дня народження Степана Бандери

2 хв читати

У Києві розпочався традиційна хода честі, достоїнства та свободи, приурочена до 112-ої річниці від дня народження ідеолога українського націоналізму Степана Бандери.
Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", хода стартувала близько 18:37.
Учасники ходи тримають національні прапори, прапори з символікою партій "Свобода", "Національний корпус" і "Правий сектор", а також портрети Бандери та плакати з його цитатами, наприклад, "Ніщо не зупинить ідею, час якої прийшов".
Також люди, котрі йдуть на чолі колони, розгорнули великий червоно-чорний прапор. На задніх рядах засвічені смолоскипи, оскільки традиційно відбудеться і смолоскипна хода.
Водночас учасники заходу скандують "Слава Україні! Героям слава", "Слава нації! Смерть ворогам"!, "Україна - понад усе"! і "Наша земля - наші герої".
Організаторами ходи стали київський міський осередок партії "Свобода", партії "Правий сектор" і "Національний корпус".
Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в київському міському осередку партії "Свобода", очікується, що участь у заході братимуть близько 5000 людей. Колона учасників планує пройти за маршрутом вулиця Володимирська - бульвар Шевченка - майдан Незалежності.
Раніше заступник голови ВО "Свобод" Андрій Іллєнко в коментарі журналістам уточнював, що учасники ходи планують із парку Шевченка спуститися на Бесарабську площу та пройти до майдану Незалежності, де відбудеться мітинг. За його словами, під час ходи відбудеться також традиційна факельна хода з нагоди річниці від дня народження Бандери. Також Іллєнко спрогнозував, що цього року до ходи приєднається понад тисяча громадян.
Захід відбувається у супроводі поліції. Загалом ситуація спокійна та контрольована. На момент початку ходи в Києві було перекрито вулицю Володимирську.
Хода до дня народження Бандери є в Україні традиційним заходом і відбувається з 2006 року.
 

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Жовква зустрівся з заступником генсека НАТО: членство в Альянсі залишається на порядку денному

Рада розпочала розгляд законопроєкту щодо утворення київських міських окружного адмін- та апеляційного адмінсудів

Парламент ратифікував Конвенцію PЄ про правопорушення, пов'язані з культурними цінностями

Президент Латвії заявив про плани збільшення видатків на оборону до 5% ВВП

До програми підготовки українських військових INTERFLEX приєдналась Албанія

На ЧАЕС продовжуються роботи з гасіння осередків тління та часткового розкривання конструкцій конфайнменту

Європейські лідери зустрінуться в Лондоні 2 березня для обговорення оборони - Туск

Обмеження е/е для промспоживачів у середу заплановано всього на три вечірні години доби – "Укренерго"

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА