Інтерфакс-Україна
13:54 31.12.2020

У новорічну ніч публічну безпеку в Україні гарантуватимуть 23 тис. правоохоронців

1 хв читати
У новорічну ніч публічну безпеку в Україні гарантуватимуть 23 тис. правоохоронців

У ніч на 1 січня в 412 населених пунктах України заплановано 456 масових заходів, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

"Загалом до гарантування громадської безпеки та порядку на території держави залучено майже 23 тис. правоохоронців - поліцейських і військовослужбовців Національної гвардії України", - зазначено в повідомленні.

Правоохоронці нестимуть службу в посиленому режимі в місцях встановлення ялинок, а також гарантуватимуть безпеку дорожнього руху та реагування на заяви і повідомлення громадян.

Поліцейські закликають усіх учасників масових заходів не порушувати громадського порядку й дотримуватися карантинних вимог.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

У Румунії відкриють другий за величиною логістичний хаб для допомоги Україні - ЗМІ

Сибіга доручив дипломатам оперативно і принципово реагувати на випадки ганебного ставлення до українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА