Інтерфакс-Україна
14:37 30.11.2020

Тисячі людей евакуювали в Індонезії після виверження вулкана

1 хв читати
Тисячі людей евакуювали в Індонезії після виверження вулкана

Понад 4 тис. людей евакуйовані з районів, прилеглих до місця виверження вулкану Ілі Левотолок на індонезійському острові Лембата, повідомляють у понеділок західні ЗМІ з посиланням на індонезійське агентство з надзвичайних ситуацій.

Повідомлень про потерпілих не надходило.

Водночас стовп попелу після виверження піднявся на висоту 4 км, унаслідок чого довелося закрити місцевий аеропорт і поширити інформацію про труднощі аеронавігації.

Небезпечну зону навколо кратера вулкана, прохід до якої заборонений, розширено з 2 до 4 км.

Крім того, влада порадила жителям використовувати маски, щоб захиститися від вулканічного попелу.

"Щоб мінімізувати дію вулканічного попелу на здоров'я, людям рекомендується носити маски або інші засоби для захисту очей і шкіри", - сказав представник Національного агентства з пом'якшення наслідків стихійних лих Радітья Джаті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Поговорив з Віткоффом та Кушнером – є хороші ідеї заради тривалого миру

Папа Римський закликав до припинення вогню в Україні

У київському метро чоловік поранив ножем двох пасажирів

Виробник спецодягу Марганецька швейна фабрика групи "МІК" остаточно припинила роботу після обстрілу і руйнування електропідстанції

Бійці 225 ОШП повідомили про звільнення п'яти сіл на Дніпропетровщині

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА