Інтерфакс-Україна
07:10 26.11.2020

Глава місії ОБСЄ закликала сторони з врегулювання конфлікту на Донбасі до конструктивності і компромісів

1 хв читати
Глава місії ОБСЄ закликала сторони з врегулювання конфлікту на Донбасі до конструктивності і компромісів

Переговори про створення мирного плану з Донбасу не просуваються, сторонам потрібно проявити готовність до компромісів, повідомила глава місії ОБСЄ в Україні Гайді Грау.

"Через відмінності у поглядах робочій групі з політичних питань не вдалося досягти прогресу при розробці проекту плану дій у повній відповідності з Мінськими домовленостями. Просування в цьому питанні вимагає конструктивності і готовності до компромісів", - йдеться в заяві глави місії ОБСЄ.

Разом із тим, за її словами, нещодавно два мирних жителя були поранені в зоні конфлікту під час обстрілу, що є першим подібним випадком після 27 липня 2020 року.

"Наполегливо закликаю сторони зробити все можливе для дотримання режиму припинення вогню", - додала Грау.

Крім того, обговорювалося функціонування заходів щодо посилення режиму припинення вогню і координаційного механізму з реагування на його порушення.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацкомісія: 47,2 тис. осіб визначили рівень володіння державною мовою в 2025р.

У Мелітополі внаслідок вибуху зазнали поранень четверо російських солдатів — ГУР

Кабмін затвердив оновлений держстандарт початкової освіти

Міносвіти: підвищення посадових окладів на 30% з січня стосуватиметься дитсадків, шкіл, позашкільної, професійної та фахової передвищої освіти

У Запоріжжі відновлено енергопостачання майже 28 тисяч споживачів, знеструмлених через негоду

Нацполіція ліквідувала масштабний канал нелегального збуту трофейної та втраченої на війні зброї

Понад 22 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки

Опитування в "Київ Цифровий": 57% киян підтримали найменування вулиці на честь Парубія

13 людей загинули, 98 постраждали внаслідок сходження потяга з рейок у Мексиці

На Харківщині за добу поранено троє цивільних, зафіксовано понад 200 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА