Інтерфакс-Україна
14:39 22.01.2026

Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

1 хв читати
Окупанти влучили у житловий будинок у Дніпрі – мер

Мер Дніпра Борис Філатов повідомив про влучання у житловий будинок в місті, не уточнивши про масштаб руйнувань чи постраждалих.

"Влучили в житловий будинок. Всі подробиці згодом", - написав Філатов у Facebook у четвер.

Пізніше у місцевих пабліках з’явилися фото і відео з місця події. Зокрема, з однієї з пошкоджених квартир рятувальники врятували жінку з квартири через вікно, оскільки коридор будинку був охоплений полум’ям.

Внаслідок удару вигоріли декілька квартир на трьох верхніх поверхах 14-поверхового житлового будинку, частково зруйновані зовнішні стіни на перекриття. Про постраждалих не повідомляється.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зовнішнє електропостачання ЗАЕС відновлено після 15-годинного відключення – МАГАТЕ

Кабмін прогнозує зростання ВВП України на 1,3% або 4,5% в залежності від сценарію

Росія атакувала українські пошуково-рятувальні судна, є постраждалі – Кулеба

Евакуацію 2907 цивільних з прикордонних районів здійснено в Сумській області з початку року – ОВА

Україна залишатиметься головним пріоритетом ЄБРР – щорічні збори

Є накопичення транспортних засобів на українсько-польському кордоні, вільно на ПП Смільниця та Нижанковичі

Росіяни поцілили у маршрутку в Запорізькій області: загинув 56-річний водій

У Запоріжжі число постраждалих від російського обстрілу збільшилось до трьох людей

На Херсонщині за суботу поранено семеро цивільних від російських атак – прокуратура

З початку року вже облаштовано 820+ км антидронового захисту логістичних маршрутів – міністр Федоров

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА