09:36 29.10.2020

Facebook не може припинити спроби втручання ззовні у вибори в США, це завдання уряду - Цукерберг

2 хв читати
Facebook не може припинити спроби втручання ззовні у вибори в США, це завдання уряду - Цукерберг

Соціальні мережі в США, зокрема Facebook, не можуть перешкодити спробам втручання Росії в американські президентські вибори, заявив у середу засновник компанії Марк Цукерберг.

"Ми не можемо зупинити такі країни, як Росія, від спроб втрутитися у вибори", - заявив Цукерберг під час слухань у Сенаті.

"Але ми створили системи, які забезпечують можливість набагато швидшого виявлення випадків, коли вони роблять спроби (втручання у вибори)", - додав Цукерберг, зазначивши, що це має вселити в жителів країни "високий ступінь довіри".

При цьому він наголосив, що лише уряд США може "за допомогою відповідних важелів дати відсіч" спробам російського втручання.

У вересні компанія Facebook за наведенням ФБР видалила мережу акаунтів і сторінок, що мають стосунок до РФ та Агентства інтернет-досліджень. За даними Facebook, творці мережі намагалися вселити аудиторії радикально ліві погляди та оприлюднювали критику на адресу і кандидата від республіканців на майбутніх виборах президента Дональда Трампа, і його суперника від демократів колишнього віце-президента США Джо Байдена.

У жовтні минулого року Цукерберг заявляв, що Росія, Іран та Китай роблять спроби з впливу на вибори 2020 року.

"На сьогодні ми бачимо, як Росія, Іран і Китай все активніше, використовуючи все більш витончені тактики, намагаються втрутитися у вибори", - сказав Цукерберг в інтерв'ю телеканалу NBC News, кажучи про президентську кампанію 2020 року.

Вибори в США відбудуться 3 листопада. За посаду президента ведуть боротьбу представник республіканців президент США Дональд Трамп і кандидат від демократів Джо Байден.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА