Інтерфакс-Україна
11:47 26.10.2020

На виборах мера Тернополя Надал набирає 72,3%, Сороколіт - 7,2%, Овчарук - 6,7% - екзит-пол місцевого видання

1 хв читати

На виборах міського голови Тернополя лідирує нинішній мер міста Сергій Надал (ВО "Свобода), свідчать результати екзит-полу, проведеного місцевим інтернет-порталом "20 хвилин".

Згідно з результатами дослідження, за Надала проголосували 72,3% жителів міста. На другому місці - представник партії "Сила людей" Іван Сороколіт, за нього проголосували 7,23%, на третьому - представник партії "Європейська солідарність" Віктор Овчарук, за нього проголосували 6,73%.

На четвертому місці - представник "Батьківщини" Леонід Бицюра (4,99%). На п'ятому місці представник партії "Слуга народу" Віктор Гевко з 4,49%.

Згідно з даними екзит-полу, до міськради Тернополя можуть пройти: ВО "Свобода" - 43,7%; "Євросолідарність" - 22,44%; "Слуга народу" - 5,73%; "Порядок. Відповідальність. Справедливість" - 5,24%; "Сила людей" - 4,99% голосів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

На Бессарабському ринку завершують підготовку до запуску гастрономічного проєкту "Бессарабка. Ринок їжі" - ЗМІ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА