Інтерфакс-Україна
19:06 28.09.2020

Суд залишив обвинуваченого у "справі Шеремета" Антоненка під вартою, наступне засідання відбудеться 8 жовтня

1 хв читати
Суд залишив обвинуваченого у "справі Шеремета" Антоненка під вартою, наступне засідання відбудеться 8 жовтня

Шевченківський районний суд Києва відмовив у зміні запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві журналіста Павла Шеремета Андрію Антоненку з тримання під вартою на особисті зобов'язання.

"Клопотання захисника про зміну запобіжного заходу обвинуваченому Антоненку... з тримання під вартою на особисті зобов'язання залишити без задоволення", - ідеться в рішенні Шевченківського районного суду в понеділок увечері.

Суд оголосив резолютивну частину ухвали, апеляційну скаргу на це рішення може бути подано протягом семи днів.

Наступне судове засідання щодо обвинувачення Антоненка, Юлії Кузьменко та Яни Дугарь у вбивстві журналіста Павла Шеремета відбудеться 8 жовтня о 14:30.

Як очікується, на наступному засіданні суд заслухає виступи сторін, а також думки учасників процесу про порядок дослідження доказів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Обговорили із Рютте PURL, реалізацію домовленостей G7 та ліцензії США на виробництво ППО – Зеленський

Зеленський підтвердив оборонний пакет від Нідерландів на 500 млн євро та подякував за підтримку

Зеленський провів координаційну розмову з Трампом і Макроном, під час якої підсумували перемовини на саміті G7

Міноборони та Львівський ТЦК заперечили причетність керівництва до затримання Лавриненка

Зеленський прибув з візитом до Брюсселя: заплановано зустрічі із лідерами НАТО, ЄС та Бельгії щодо посилення підтримки України

Зеленський обговорив зі Стуббом підсумки саміту G7, реалізацію домовленостей та посилення ролі Європи у переговорах щодо завершення війни

"Укрзалізниця" призначає додатковий швидкісний поїзд Київ-Львів 23 та 24 червня через високий попит

Повоєнна економіка України має стати найліберальнішою та найконкурентнішою в ЄС – Буданов

Україна заперечує причетність до атаки на автобус у Брянській області – Лубінець

Латвія передає Україні одну з КГУ старої ТЕЦ-2 та готова передати ще три – прем'єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА