19:02 23.09.2020

У Мінську на вулиці виходять невдоволені інавгурацією Лукашенка

1 хв читати
У Мінську на вулиці виходять невдоволені інавгурацією Лукашенка

Учасники несанкціонованої акції, які виступають проти інавгурації Олександра Лукашенка, починають збиратися в центрі Мінська.

Як передає кореспондент "Інтерфаксу", кілька десятків людей із біло-червоно-білою символікою (її використовують прибічники опозиції - ІФ) помічені біля метро "Фрунзе", ще кілька десятків людей рухаються від Неміги в бік стели "Мінськ місто-герой", інша група протестувальників збирається біля ТЦ "Галерея".

Тим часом співробітники силових структур, які почали встановлювати металеві огорожі навколо площі Незалежності, зняли їх і пішли з площі.

На Жовтневій площі поряд із Палацом спорту чергують посилені патрулі. Туди також підвезли загороджувальні пристосування і колючий дріт.

Поряд із площею стоять до 10 автомобілів для перевезення затриманих. Ще один автобус із правоохоронцями чергує на перетині проспекту Незалежності та вулиці Комсомольської. Також посилені патрулі чергують поряд із площею Свободи та поряд зі стелою "Мінськ місто-герой", там припарковані автобуси з силовиками.

Поки що співробітники правоохоронних органів нікого не затримують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА