Інтерфакс-Україна
15:34 16.09.2020

Кабмін України закрив пункт пропуску на кордоні з Білоруссю "Нові Яриловичі", біля якого перебувають паломники-хасиди

1 хв читати
Кабмін України закрив пункт пропуску на кордоні з Білоруссю "Нові Яриловичі", біля якого перебувають паломники-хасиди

 Кабінет Міністрів України підтримав закриття пункту пропуску на кордоні з Білоруссю в Чернігівській області "Нові Яриловичі", повідомляє прес-служба МВС України з посиланням на міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

"За відповідне рішення проголосували сьогодні, 16 вересня, під час засідання уряду. Такі обмежувальні заходи впроваджено через поширення коронавірусної хвороби", - йдеться в оприлюдненому повідомленні.

У МВС нагадали, що наразі біля "Нових Яриловичів" перебувають паломники-хасиди, які не припиняють спроб потрапити в Україну. "Люди забезпечені продуктами харчування і медикаментами", - додали в міністерстві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перші 200 патрульних вже проходять навчання на полігоні – МВС

Зрадники, які воювали на боці РФ, отримали по 15 років тюрми – СБУ

Використання назв "УПЦ КП", "Київська патріархія" та похідних без дозволу ПЦУ є порушенням закону – Синод

"єЧерга" з 12 травня автоматично перевірятиме наявність "Зеленої картки" для перетину кордону

ЄК координувала евакуацію людей із круїзного лайнера зі спалахом хантавірусу

Помер чоловік, поранений через російську атаку на Дніпро 4 травня – ОВА

Петиція із закликом забезпечити доступ собак-помічників для людей з інвалідністю до метрополітену не набрала необхідних голосів

Інформація про спроби російських ДРГ проникнути в Нікополь по дну колишнього Каховського водосховища не відповідає дійсності – Волошин

Андорра та Монако приєднаються до угоди про створення Спецтрибуналу – Сибіга

Паліса обговорив із RTX постачання ракет до Patriot, локалізацію обслуговування та боротьбу з дронами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА