Інтерфакс-Україна
12:10 16.09.2020

У Закарпатті побили одного з кандидатів на голову ОТГ - КВУ

1 хв читати

 У Закарпатській області в ніч на вівторок, 15 вересня, невідомі жорстоко побили одного з кандидатів на посаду голови Углянської об'єднаної територіальної громади, повідомляє Комітет виборців України.

"У ніч з 14 на 15 вересня група чоловіків увірвалиася в приміщення громадського активіста Віталія Химинця та вимагали у нього зняти свою кандидатуру на посаду голови Углянської ОТГ. Після відмови його жорстоко побили. В чоловіка зламані щелепа та ніс, струс мозку, численні гематоми та забої", - йдеться в повідомленні, розміщеному на сторінці КВУ в соцмережі Facebook.

За інформацією КВУ, Химинець має намір балотуватися від партії "Команди Андрія Балоги". "За словами кандидата, жорстоких побоїв йому завдали бійці одного з місцевих кримінальних авторитетів", - ідеться в інформації.

Також у КВУ зазначили, що заяву про злочин подано до поліції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА