Інтерфакс-Україна
07:19 13.08.2020

В Ізраїлі успішно випробувана протиракетна система Arrow-2

1 хв читати
В Ізраїлі успішно випробувана протиракетна система Arrow-2

Про успішне випробування в середу в Ізраїлі протиракетної системи Arrow-2 ( "Стріла-2") повідомило Агентство протиракетної оборони США (MDA).

"Перехоплювач системи Arrow-2 успішно вийшов на заплановану траєкторію і знищив ціль", - йдеться в повідомленні Пентагону.

Arrow-2 і система нового покоління Arrow-3 працюють на верхньому ешелоні інтегрованого ізраїльського протиракетного щита, створеного за підтримки США, щоб протистояти різним потенційним ударам, зокрема, балістичним ракетам.

"MDA і раніше прихильна надання допомоги уряду Ізраїлю в модернізації його національного потенціалу протиракетної оборони для протистояння поточним і загрозам, що виникають", - заявив директор агентства віце-адмірал Джон Гілл.

Випробування проводилося на полігоні в центральній частині Ізраїлю і над Середземним морем, йдеться в повідомленні MDA.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прорив ворожої ДРГ зупинили прикордонники разом із Силами оборони на Сумщині

Воїни ССО ліквідували десяток окупантів на Курщині

Єрмак і радник президента Туреччини домовилися про подальшу координацію в різних сферах

Переговори по угоді щодо мінералів закриті, Україна чекає від США дати підписання – Стефанішина

Єрмак і радниця прем'єра Канади обговорили підготовку до телефонної розмови між Зеленським і майбутнім прем’єр-міністром Канади

Умєров обговорив з міністеркою оборони Іспанії посилення систем ППО, постачання боєприпасів та бронетехніки

Повідомлення про нібито оточення противником українських підрозділів в Курській області не відповідають дійсності - Генштаб

Зеленський проінформував Вселенського Патріарха про перемовини у Джидді

Чоловіком, який стріляв у активіста Ганула в Одесі, виявився 46-річний дезертир – СБУ

Суд призначив агенту ГРУ РФ 13 років в'язниці – СБУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА