07:58 10.08.2020

Південна Корея розробить власну систему ПРО

1 хв читати
Південна Корея розробить власну систему ПРО

Південна Корея в найближчі п'ять років почне розробку власної системи перехоплення, подібної ізраїльському "Залізному куполу", повідомляє "Ренхап" з посиланням на оборонний проект країни.

Фактичне розгортання корейської версії ізраїльської системи ППО "Залізний купол", як очікується, почнеться в кінці 2020-х або на початку 2030 х років, заявили чиновники Міноборони Республіки Корея.

Згідно оборонному проекту країни на 2021-2025 роки, Південна Корея також офіційно почне процедуру придбання легкого авіаносця в наступному році і виробництво власного винищувача, який наразі перебуває в стадії розробки.

Також Сеул планує розробити керовані ракети великої дальності "повітря-земля" і "повітря-корабель".

Що стосується Військово-морського флоту, то міністерство заявило, що протягом цього періоду країна почне будувати 3600-тонні і 4000-тонні підводні човни.

Програма Міноборони, розрахована на п'ять років, передбачає витрати розміром 300,7 трлн вон ($ 253 млрд), з них - 100 трильйонів вон виділяються на підвищення обороноздатності, а решта 200 трл. вон - на управління Збройними силами.

Південна Корея також планує ввести в експлуатацію військові супутники спостереження і безпілотні літаки спостереження до 2025 року. Протягом цього періоду вона також почне розробку надмалих супутників спостереження для здійснення моніторингу Корейського півострова в режимі реального часу.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА