08:27 29.07.2020

Супутникові знімки показали тривалу активність на ядерному об'єкті КНДР

2 хв читати
Супутникові знімки показали тривалу активність на ядерному об'єкті КНДР

Супутникові знімки свідчать про те, що Північна Корея продовжує діяльність, можливо, пов'язану із збагаченням урану на своєму ядерному комплексі в Йонбені, повідомляє американський сайт 38 North, що займається проблемами Північної Кореї.

"Тривала поява трьох-чотирьох спеціалізованих залізничних вагонів-платформ в усьому комплексі (...) свідчить про деякі рівні активності", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на знімках, зроблених 8 липня, видно недавно прибулі три залізничні вагони.

Крім того, повідомляється, що причіп-цистерна також з'явився на заводі між 11 і 14 липня.

Сайт також зазначає на постійну реконструкцію будівель і нове будівництво в основних науково-дослідних і адміністративних районах всередині комплексу.

Тим часом, уточнюється, що немає жодних доказів, що ядерний реактор на комплексі працює.

Раніше північнокорейський лідер Кім Чен Ин заявив, що ядерна зброя країни назавжди гарантує її безпеку.

"Завдяки нашому надійному та ефективному ядерному стримуванню, спрямованому на самозахист, на цій землі більше не буде війни, і наша національна безпека і майбутнє будуть твердо гарантовані назавжди", - заявив Кім Чен Ин на загальнореспубліканському зльоті ветеранів, присвяченому 67-річчю від дня закінчення корейської війни.

Промова Кім Чен Ина прозвучала на тлі переговорів між США і КНДР про денуклеаризацію, що застопорилися.

Переговори про денуклеаризацію між Вашингтоном і Пхеньяном залишаються в глухому куті з часу невдалого результату другого саміту, який відбувся в лютому 2019 року в Ханої між північнокорейським лідером Кім Чен Ином і президентом США Дональдом Трампом - тоді сторони за підсумками зустрічі не підписали жодних угод.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

62-га сесія Міжурядової групи експертів зі зміни клімату розпочалася у Ханчжоу - Міндовкілля

Київ привітав зняття ЄС низки санкцій з Сирії та підтвердив готовність надавати продовольство та зерно

Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора

Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення

Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр

Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп

Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду

Місце Кормишкіної в Раді може зайняти кандидат від “Слуги народу” Свириба

Міноборони допустило до експлуатації в ЗСУ БПАК "Відьмак"

СБУ заочно повідомила про підозру російському співаку-пропагандисту "Шаману"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА