Інтерфакс-Україна
07:13 17.07.2020

Спікер Національних Зборів Південної Кореї пропонує КНДР обговорити міжкорейські відносини

1 хв читати
Спікер Національних Зборів Південної Кореї пропонує КНДР обговорити міжкорейські відносини

Спікер Національних Зборів Республіки Корея (РК) Пак Бен Сік у п'ятницю запропонував колегам з КНДР провести переговори, щоб обговорити шляхи зміцнення миру і співробітництва між двома країнами.

"Арбітрами в долі Корейського півострова повинні бути Південна і Північна Корея. (...) Першим кроком до цієї мети я офіційно пропоную провести міжкорейські переговори представнику Верховних Народних Зборів Північної Кореї", - сказав Пак Бен Сік у своїй промові, присвяченій 72 -й річниці створення Конституції Південної Кореї.

"Я готовий обговорювати міжкорейські відносини і питання щиро, неупереджено, в будь-який час і в будь-якому місці", - зазначив він.

Спікер Національних Зборів РК додав, що в ході можливих переговорів він хотів би обговорити міжкорейське співробітництво в таких секторах, як охорона здоров'я, сільське і лісове господарство, а також залізні дороги, що зв'язують країни.

Відносини між двома Кореями за останні місяці значно погіршилися. У червні влада КНДР оголосила про припинення контактів з Сеулом за всіма існуючими каналами зв'язку. А після стало відомо про підрив офісу з міжкорейських зв'язків у технопарку Кесон недалеко від демілітаризованої зони. Влада КНДР підтвердила, що будівля була зруйнована згідно їх рішення.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина відмовилася від облігацій на підтримку України, ускладнивши фінансування з боку ЄС

Паліса: кожна бригада на лінії зіткнення щомісяця отримуватиме визначену кількість мобілізованих

Зеленський анонсував новий порядок розподілу особового складу між бойовими бригадами

Зеленський вивів Єрмака зі складу РНБО та Ставки Верховного головнокомандувача

Питання керівника "Оператора ГТС України" вирішуватиме оновлена наглядова рада – Мінекономіки

Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри

Трамп отримав "Премію миру" та медаль FIFA

Представники Херсонської ОВА та МВС обговорили ліквідацію наслідків російських ударів по Херсонській ТЕЦ

Малюк доповів Зеленському про результати СБУ в протидії російським окупантам

В Україну за посередництвом Меланії Трамп вдалося повернути 7 дітей з ТОТ – омбудсмен

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА