Інтерфакс-Україна
06:58 22.06.2020

Ще 20 пацієнтів з коронавірусом померли в Москві

1 хв читати
Ще 20 пацієнтів з коронавірусом померли в Москві

Кількість померлих від коронавірусу в Москві збільшилася з 3597 до 3617.

"У Москві померли 20 пацієнтів, у яких був підтверджений діагноз пневмонія і отримано позитивний результат тестів на коронавірусну інфекцію", - повідомили "Інтерфаксу" в оперштабі з контролю і моніторингу ситуації з коронавірусом в Москві.

Це найменша кількість померлих з 17 квітня.

Оперативний штаб нагадав, що при будь-яких симптомах ГРВІ необхідно залишатися вдома і викликати лікаря.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти за добу втратили 1380 осіб та 361 од. спецтехніки – Генштаб

Росіяни атакували Запорізьку область, є дві жертви і п'ятеро поранених

РФ атакувала ударними дронами Одеську область, є пошкодження – Кіпер

6 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

У Запоріжжі внаслідок атаки РФ на об'єкти інфраструктури загинули двоє людей

В Одесі загинула 11-річна дівчинка, яка впала з даху багатоповерхівки – поліція

Глави МЗС України та Словаччини відвідали медзаклад, оснащений за словацької підтримки

На фронті відбулось 215 боїв за добу, найгарячіше на покровському та гуляйпільському напрямках – Генштаб

Сибіга поінформував гендиректора ЮНЕСКО про пошкодження атаками РФ культурних об'єктів України

Зеленський створив Координаційну раду з питань захисту прав ветеранів, полонених та зниклих безвісти, яку очолив Буданов – указ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА