Інтерфакс-Україна
08:42 13.06.2020

При РНБО створено Раду експертів з енергобезпеки

2 хв читати
При РНБО створено Раду експертів з енергобезпеки

Президентом України створено Раду експертів з питань енергетичної безпеки, повідомила прес-служба РНБО.

"Данілов поінформував, що з метою гарантування ефективного реагування держави на загрози в сфері енергетичної безпеки та визначення стратегічних напрямів розвитку паливно-енергетичного комплексу держави з урахуванням новітніх світових тенденцій, президентом України створено Раду експертів з питань енергетичної безпеки, яка буде вищим дорадчим органом для Глави держави і Ради національної безпеки України з енергетичної проблематики", - наголошується в повідомленні.

Данілов повідомив, що для підготовки рекомендацій Раді експертів і забезпечення її роботи, в Апараті РНБО України створено робочу групу з питань розвитку водневої економіки.

"Під час засідання було погоджено низку заходів стосовно організації ефективної роботи групи з метою винесення на розгляд керівництва країни пропозицій щодо інноваційних підходів до розвитку нетрадиційних джерел енергії", - йдеться в повідомленні.

Крім того, робоча група з питань розвитку водневої економіки повинна підготувати і подати на розгляд Ради експертів з питань енергетичної безпеки пропозиції щодо розвитку водневої економіки в Україні.

Також секретар РНБО наголосив на актуальності розвитку водневої економіки: "Це питання є вкрай важливим в сучасному світі. Україна має великий потенціал у цій галузі, який ми зобов'язані використовувати".

За його словами, сьогодні є фахівці, ресурси і інвестори. Для отримання реальних результатів потрібно об'єднати зусилля науки, бізнесу і влади.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив план дій щодо оновлення наглядових рад і виконавчих органів держкомпаній ПЕК

Туск про підрив залізниці у Польщі: Це точно, ми маємо справу з актом саботажу

Поїзд "Київ-Варшава" затримується на 25хв через спробу диверсії на залізниці в Польщі - Укрзалізниця

Рада церков про корупційні скандали: Корупція під час війни є моральним злочином проти наших захисників

Україна та Франція підписали декларацію щодо співробітництва в обороні

НАБУ заявило про проблеми з відстеженням коштів, пов'язаних з "оборонкою"

Щонайменше 110 тис. нових книжок поповнять фонди публічних бібліотек у рамках конкурсу УІК у 2025 р.

АРМА розпочало системне перезавантаження та створює підрозділ внутрішньої безпеки

Перший на Волині супермаркет Eurospar з'явився у Луцьку

Міносвіти запускає апробацію першого нацопитування студентів про досвід навчання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА