12:40 12.06.2020

З 2025 року знання англійської стане обов'язковим для проходження офіцерами служби у ЗСУ

2 хв читати
З 2025 року знання англійської стане обов'язковим для проходження офіцерами служби у ЗСУ

У Збройних силах України з 2025 року планується зробити володіння англійською мовою обов'язковою вимогою до офіцерів, заявив головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак.

"Ми поставили амбітне завдання - з 2025 року для кожного офіцера знання англійської мови має стати обов'язковою умовою проходження служби у Збройних силах України", - наголосив він за підсумками телефонної розмови з начальником Штабу оборони Великої Британії Ніколасом Картером, повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ в Facebook.

Хомчак наголосив, що досягнення сумісності з країнами-членами НАТО і нарощування бойових можливостей є пріоритетом розвитку ЗСУ. Він також подякував стратегічним радникам високого рівня за вагомий внесок у реформування української армії, зокрема, за консультації генералів Гордона Мессенджера й Алана Річмонда.

Картер, у свою чергу, запропонував спланувати та провести спільні навчання з підрозділами Сухопутних військ ЗСУ. Хомчак підтримав пропозицію і висловив сподівання на докладніше обговорення під час особистої зустрічі.

Сторони також обговорили низку питань двосторонньої військової співпраці в частині реалізації підготовки особового складу у рамках програми ORBITAL і сприяння розвитку Військово-морських сил ЗСУ.

Крім того, було обговорено питання боротьби з поширенням COVID-19 серед військовослужбовців.

"У Збройних силах України нам вдалося утримати ситуацію з COVID-19 під контролем, це стосується і району проведення Операції об'єднаних сил, де не захворів коронавірусом жоден військовослужбовець", - зазначив Хомчак.

Він висловив удячність за передані британською стороною засоби індивідуального захисту. Це 40 тис. захисних масок, тисяча трирівневих захисних респіраторів, безконтактні інфрачервоні термометри тощо. Частину з них уже доставлено в Україну, й найближчим часом її буде передано в район проведення ООС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА