Інтерфакс-Україна
21:21 10.06.2020

МЗС ініціювало зміни, які зроблять отримання українських віз для іноземців сучасним і зручним

1 хв читати
МЗС ініціювало зміни, які зроблять отримання українських віз для іноземців сучасним і зручним

Кабінет міністрів України в середу підтримав ініціативу Міністерства закордонних справ України, яка зробить оформлення українських віз для іноземців зручним і сучасним, а також підвищить безпеку мандрівників.

"Знайомство з Україною іноземця, який планує подорож, починається з отримання української візи. Іноді це взагалі перша зустріч з Україною. Враження від цієї зустрічі повинні бути якомога більш позитивними. Це повинна бути зустріч із сучасною прогресивною країною. Водночас, нова процедура також підвищить рівень безпеки подорожуючих", - цитує слова міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби прес-служба МЗС України.

Зокрема, нововведення дозволять закордонним дипломатичним установам оформляти українські візи з використанням сучасних цифрових технологій збору біометричної інформації (відцифрованих відбитків пальців рук і відцифрованого образу обличчя).

У МЗС підкреслили, що приведення процедури до кращих світових стандартів дозволить гармонізувати законодавство в міграційній сфері та підвищить зручність і безпеку подорожей іноземців в Україну. Зміни також оптимізують взаємодію МЗС з іншими державними органами.

Підтримана урядом ініціатива МЗС передбачає внесення змін до Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства". Найближчим часом відповідний проект Закону буде внесений на розгляд Верховної Ради України, запевнили в міністерстві.

Також МЗС повідомило, що продовжує працювати над цифровізацією консульських послуг та удосконаленням візових процедур для безпеки і комфорту мандрівників.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Зеленський: У час Рамадану може з'явитись можливість почати робити сильні дипломатичні кроки заради миру

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Україна вірогідно виходить із Курської області РФ під тиском США

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

У Покровську дістали поранення шестеро людей, серед них 15-річний підліток

Україна проінформувала ключових європейських партнерів про результати перемовин у Джидді – Жовква

Українські нардепи та економісти відзначають контроверсійність вимог Путіна усунути причини війни і закликають донатити на ЗСУ

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА