Інтерфакс-Україна
12:34 05.05.2020

У Києві дозволено роботу кав'ярень на винос - Кличко

1 хв читати
У Києві дозволено роботу кав'ярень на винос - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що в Києві дозволено роботу кав'ярень на винос.

"Сьогодні комісія з надзвичайних ситуацій міста ухвалила рішення дозволити столичним кав'ярням працювати на винос", - сказав Кличко на брифінгу у вівторок.

За словами мера, це рішення є справедливим і допоможе відновитися бізнесу.

Крім того, він зазначив, що 5 травня в Києві відкрилися три ринки, а завтра відкриються ще два.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Сумах внаслідок влучання БпЛА в багатоповерхівку попередньо постраждав один мешканець – МВА

ПОВІТРЯНІ СИЛИ: ЗАГРОЗА ЗАСТОСУВАННЯ БАЛІСТИЧНОГО ОЗБРОЄННЯ

Трамп про можливе підписання угоди з Іраном: Це має бути зроблено, і це має бути зроблено досить швидко

Ворожий БпЛА типу "Молнія" влучив у стіну багатоповерхівки в Сумах

У Харкові викрили групу з чотирьох осіб, які організували схему фейкових інвалідностей для ухилення від мобілізації – прокуратура

Через ворожу атаку у двох районах Запоріжжя знеструмлено близько 50 тис. споживачів – ОВА

Сибіга подякував генсеку Ради Європи за керівництво у просуванні Спецтрибуналу щодо агресії РФ

Будівлю Пентагону евакуювали через хибну тривогу – ЗМІ

Трамп розраховує, що незабаром буде оголошено місце підписання угоди з Іраном

Генштаб ЗСУ: Уражено НПЗ "Афіпський" у Краснодарському краї та низку виробництв безпілотників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА