07:08 30.04.2020

Китай категорично проти розслідування, спрямованого звинуватити його в розповсюдженні інфекції

1 хв читати
Китай категорично проти розслідування, спрямованого звинуватити його в розповсюдженні інфекції

Китай виступає за широке міжнародне співробітництво в сфері вивчення джерел коронавірусу COVID-19, однак проти того, щоб воно було спрямоване на те, щоб звинуватити його в розповсюдженні пандемії, заявив заступник глави МЗС КНР Юе Юйчен.

"Ми виступаємо проти того, щоб посадити Китай на лаву підсудних без жодних доказів його провини, а потім шукати ці докази за допомогою так званого міжнародного розслідування. Ми категорично проти такого міжнародного розслідування", - сказав дипломат в інтерв'ю американському телеканалу NBC.

Раніше про те, що США ведуть розслідування щодо вини Китаю в поширенні інфекції, заявляв президент США Дональд Трамп і низка політиків інших країн світу.

Юе Юйчен також назвав абсурдними вимоги деяких країн про компенсацію Китаєм викликаних коронавірусом економічних втрат.

"Переслідування Китаю і вимога від нього компенсацій - це просто абсурдний політичний фарс", - підкреслив дипломат, зазначивши, що КНР сама стала жертвою інфекції і зазнала значних втрат.

Він підкреслив: "Оскільки вимога до Китаю відшкодування збитків є і необґрунтованою, і незаконною, то чим вона відрізняється від здирства з боку недобросовісних людей?"

"КНР вважає, що вимога компенсації - це не що інше, як спроба цих людей перекласти на Китай відповідальність за свою нездатність боротьби з інфекцією", - додав заступник міністра.

Текст інтерв'ю опублікований на сайті МЗС КНР.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА