Інтерфакс-Україна
19:36 23.04.2020

Близько 138 тисяч українців і 32 тисячі іноземців в'їхали в Україну у квітні-2020

1 хв читати
Близько 138 тисяч українців і 32 тисячі іноземців в'їхали в Україну у квітні-2020

Близько 138 тисяч українців та 32 тисячі іноземців в'їхали в Україну в період із 1 до 22 квітня 2020 року, водночас виїхали 54 тисячі та 36 тисяч відповідно, повідомив екс-міністр Кабінету Міністрів Дмитро Дубілет, посилаючись на дані Державної прикордонної служби.

Згідно з його повідомленням у Telegram-каналі в четвер, у квітні кордон на в'їзд перетинають у середньому 6,2 тис. українців та 1,4 тис. іноземців щодня. Водночас виїжджають з України близько 2,4 тис. українців та 1,6 тис. іноземців щодня.

Порівняно з показниками в березні-2020 кількість українців, які щодня прибувають, скоротилася у 8,7 раза, іноземців - більш ніж у 17 разів. Кількість українців, які виїжджають, скоротилася в 18,7 раза, іноземців - у 8,4 раза.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА