17:55 09.04.2020

Понад 50 тисяч українців, які мають бути на самоізоляції, внесені в базу - голова Нацполіції

2 хв читати
Понад 50 тисяч українців, які мають бути на самоізоляції, внесені в базу - голова Нацполіції

Поліція проводить роз'яснювальну роботу та контролює місця перебування українців, які перебувають на самоізоляції, зазначає голова Національної поліції Ігор Клименко.

В ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна" керівник Нацполіції розповів, що поліція на сьогодні забезпечує охорону 74 закладів - і медичних, і місць обсервації.

За його словами, проблеми, які спочатку були з обсервацією людей, які повернулися із-за кордону, були викликані неналежною організацією. "Тоді постанову Кабміну було щойно ухвалено, людям ще не встигли нічого пояснити, поліція пояснювала вже по ходу", - сказав Клименко.

Він наголосив, що всіх втікачів із місць обсервації, яких було небагато, туди повернуто.

"Наразі ухвалюються рішення про примусову обсервацію всіх громадян, які заїжджають на територію України", - сказав голова Нацполіції.

Він повідомив, що загалом в Україні визначено понад 250 місць обсервації. "Наразі визначаються місця примусової обсервації для громадян, які повертаються із-за кордону", - сказав Клименко.

За словами Клименка, наразі в Україну повертається вже набагато менша кількість людей, ніж на початку карантину, коли тільки за добу прибувало до країни 24-26 тисяч українців та іноземців.

"На прикордонному контролі у цих людей відбирали згоду на 14-денну самоізоляцію, їх дані вносили до інформаційного порталу Нацполіції. На сьогодні понад 50 тисяч людей перебувають у цій базі даних. Тобто, кожен поліцейський за допомогою планшета може перевірити кожного громадянина, чи перебуває він у тому місці, яке зазначив в інформаційному повідомленні", - розповів голова Нацполіції.

При цьому він звернув увагу, що поліцейські телефоном спілкуються з українцями на самоізоляції, пояснюючи необхідність таких заходів заради збереження їхнього власного здоров'я та здоров'я оточуючих. "Наразі набагато легше (переконати у необхідності самоізоляції - ІФ), вже є розуміння ситуації і в усьому світі, і в Україні. Більшість громадян розуміє, що ця біда вже на нашій території", - підсумував Клименко.


Повний текст інтерв'ю з Клименком буде розміщено на сайті агентства "Інтерфакс-Україна".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА