Інтерфакс-Україна
07:20 08.04.2020

За добу в материковому Китаї виявлено 62 нових випадки зараження коронавірусом, 59 - "імпортовані"

1 хв читати

У материковому Китаї за минулу добу зареєстровано 62 нових випадки зараження коронавірусом, 59 - у людей, які прибули з-за кордону, три - всередині країни (в провінціях Шаньдун - два, Гуандун - один), повідомив Держкомздоров’я КНР на своєму офіційному сайті.

У вівторок в країні з раніше заражених коронавірусом померли дві людини: один у - провінції Хубей, яка вважається епіцентром поширення інфекції, один - в Шанхаї.

З грудня від коронавірусу в країні померло 3 333 людини, зареєстровано 81 802 випадки захворювання, з них 1 042 - ввезених з-за кордону.

За минулий вівторок було виявлено 137 випадків безсимптомного протікання захворювання, що викликається коронавірусом, 102 з них - "імпортовані". Всього під наглядом медиків перебувають 1 095 безсимптомних хворих, у 358 випадках вони виявлені у прибулих з-за кордону.

На материковій частині країни нині в медустановах проходять курс лікування 1 190 осіб, стан 189 хворих оцінюється як важкий.

Водночас, більш 77 000 осіб одужали і покинули медустанови.

На китайських територіях поза материковою частиною країни з грудня минулого року зареєстровано 1 355 випадків захворювання: в Гонконзі - 935 (при чотирьох випадках смертельного результату), в Макао - 44, на Тайвані - 376 (п'ять випадків смерті).

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Захист хвойних лісів напередодні різдвяно-новорічних свят посилено - "Ліси України"

Трофименко: "Зимовий вступ" на "нульовий курс" планується запустити із січня, держава компенсуватиме пільговим категоріям 3 тис. грн/місяць

Начальника управління Генштабу РФ ліквідовано в Москві внаслідок підриву автомобіля

Захисники України в ніч на 22 грудня знищили або подавили 58 з 86 засобів повітряного нападу росіян

Ймовірною причиною сходу вантажного поїзда під Коростенем було ураження БпЛА - Укрзалізниця

ГУР оприлюднило деталі операції зі знищення російських винищувачів у Липецьку

Один цивільний постраждав внаслідок ворожих атак на Одесу

Сили безпілотних систем уразили за добу 745 ворожих цілей

Генштаб зафіксував впродовж доби 223 бойові зіткнення

Окупанти втратили впродовж доби 1120 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА