Інтерфакс-Україна
11:56 04.04.2011

Попов розпочав консультації з депутатами про повернення земель

1 хв читати

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов розпочав консультації з депутатами Київради з метою повернення земельних ділянок, незаконно відчужених за час правління команди Леоніда Черновецького.

"Будемо працювати. Я починаю з ними політичні консультації щодо того, щоб забезпечити повернення активів, відібраних у киян, практично вкрадених", заявив він у прямому ефірі телеканалу "1+1" у неділю.

Як повідомлялося, О. Попов на сесії Київради у четвер оприлюднив дані про те, що з кінця 2007 року до липня 2010 року в столиці були незаконно передано в оренду або приватну власність тисячі гектарів земельних ділянок на загальну суму до 70 млрд грн, а також десятки тисяч квадратних метрів нежитлової нерухомості, що перебувають у комунальній власності.

О. Попов також заявив, що більшість у Київраді не здатна ухвалити рішення, яке б сприяло поверненню незаконно відчужених активів місту.

При цьому він наголосив, що має намір формувати більшість у Київраді, яка спроможна це зробити.

Натомість лідер фракції Блоку Леоніда Черновецького Денис Комарницький заявив, що "буде неправильно" повертати місту втрачені активи.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четверо постраждалих, троє з яких – діти, в Одесі внаслідок масованої атаки російських дронів - МВА

Ворожі ударні дрони влучили в багатоповерхівки в Одесі, є постраждалі - ОВА

Багатоповерхівка у Білій Церкві пошкоджена внаслідок атаки ворожих БпЛА - КОВА

Пожежа на складах та влучання в багатоповерхівку зафіксовані внаслідок атаки російських БпЛА в Одеській області - ОВА

Румунія приєднується до PURL і виділяє EUR 50 млн в рамках бюджету 2025 року

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА