Інтерфакс-Україна
10:28 13.03.2020

Діснейленди в Парижі та США закриють через коронавірус

1 хв читати
Діснейленди в Парижі та США закриють через коронавірус

Діснейленди в Парижі й американських містах Орландо й Анагайм закриються, як мінімум, до кінця березня через епідемію коронавірусу, повідомила газета Le Parisien.

Як пише видання, парки Діснея закриються 15 березня. Вони не працюватимуть до кінця місяця. Крім того, з 14 березня на два тижні буде закрито парк розваг Universal Studios у Голлівуді.

Раніше в паризькому Діснейленді скасували вуличні паради та шоу після того, як у його співробітників виявили випадки зараження коронавірусом. У парку в каліфорнійському Анагаймі випадків коронавірусу зареєстровано не було. Готелі там працюватимуть до понеділка, щоб туристи могли організувати свій від'їзд.

Щорічно парк Disney World в Орландо відвідує 21 млн осіб, це найпопулярніший парк розваг у світі. За ним іде Діснейленд в Анагаймі - 18,7 млн. Паризький Діснейленд, єдиний у Європі, приймає близько 10 млн гостей на рік.

"До початку квітня також залишиться закритим Діснейленд у Токіо. Тим часом Діснейленд у Шанхаї частково відновив роботу цього тижня", - зазначає газета.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Загинула дитина і троє людей постраждали внаслідок ворожих ударів у Дніпропетровській області

Сили безпілотних систем уразили за добу 1234 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1240 військовослужбовців - Генштаб

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА