13:20 02.03.2020

СБУ запобігла контрабанді через Україну до ЄС партії кокаїну вартістю у 90 млн грн

1 хв читати
СБУ запобігла контрабанді через Україну до ЄС партії кокаїну вартістю у 90 млн грн

Служба безпеки України (СБУ) запобігла контрабанді понад 30 кг кокаїну в Морському торговельному порту "Південний" в Одеській області. Наркотики перевозили у вантажному контейнері з автомобілями, повідомляє прес-центр СБУ.

"Оперативники спецслужби встановили, що в середині лютого цього року до Морського торговельного порту "Південний", в Одеській області, із однієї з південноамериканських країн надійшов вантажний контейнер із автомобілями. Під час поглибленого митного огляду вантажу правоохоронці виявили 31 брикет із високоякісним кокаїном, загальною вагою майже 31 кілограм. Орієнтовна вартість вилученого наркотику на чорному ринку становить понад 90 млн грн", - повідомляють правоохоронці.

Співробітники СБУ задокументували протиправну діяльність учасників організованого угруповання - зокрема, частину наркотиків зловмисники планували переправити до країн Європейського Союзу.

Правоохоронці провели спецоперацію, під час якої трьох учасників угруповання було затримано у Києві, зокрема одного іноземця, який є співорганізатором. Затримання провели після закладки брикетів із кокаїном у спеціально виготовлений тайник в автомобілі кур'єра, який мав доставити наркотики до Євросоюзу.

Наразі тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації та участі у контрабанді наркотиків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула в Одесі внаслідок атаки російських БпЛА – ОВА

Росіяни провели масовану атаку БпЛА в Одеській області - ОВА

Мерц повідомив, що ХДС, ХСС і СДПН звільнять оборонні витрати від обмежень і створять фонд у 500 млрд євро

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 225 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 97 ворожих атак - Генштаб

Дуда шкодує, що американська допомога Україні призупинена

Трамп планує оголосити про підписання угоди щодо корисних копалин з Україною під час виступу у Конгресі

Підрозділи Сил оборони успішно уразили полігон окупантів на херсонському напрямку, ліквідовано близько 30 військових

Уряд Канади офіційно оголосив про введення 25% тарифів на американські товари, Трамп загрожує збільшити відповідний тариф вдвоє

Зеленський про рішення Єврокомісії щодо захисту Європи: Для нас це передусім додаткова ППО

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА