Інтерфакс-Україна
11:19 20.02.2020

Евакуйовані з Уханю пройдуть прикордонний контроль прямо біля трапа літака, заявляє Гончарук

1 хв читати
Евакуйовані з Уханю пройдуть прикордонний контроль прямо біля трапа літака, заявляє Гончарук

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявляє, що евакуйовані з Уханю (КНР) громадяни України та інших держав пройдуть паспортний і митний контроль безпосередньо біля трапа літака.

"Літак спецрейсу здійснив посадку в міжнародному аеропорту міста Борисполя для дозаправки і вилетить до міжнародного аеропорту міста Харкова. Там буде вжито усіх можливих заходів із дотримання безпеки пасажирів, членів екіпажу та працівників аеропорту. Борт буде розміщено на окремій ізольованій стоянці. Усі процедури (паспортний контроль, митні формальності) буде здійснено біля трапа літака", - написав Гончарук у своєму Telegram-каналі в четвер уранці.

Прем'єр наголосив, що евакуація відбулася успішно, а всі пасажири, члени екіпажу та особи, що їх супроводжують, почуваються задовільно, їх оглянули медики, жодних симптомів гострих респіраторних інфекцій у них немає.

"Далі 45 українців і 27 іноземних громадян, екіпаж літака та осіб, що їх супроводжують, буде доставлено спеціальним транспортом ДСНС України в супроводі та під охороною поліції на територію медичного центру Національної гвардії України "Нові Санжари" у Полтавській області", - розповів Гончарук, наголосивши, що жодної загрози для тих, хто перебуває там і для навколишніх об'єктів немає.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив зі спікеркою Саейми Латвії мирний процес та програми підтримки України

Кількість постраждалих на Нікопольщині через ворожі обстріли зросла до семи людей – Дніпропетровська ОВА

Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців

Україна та Демократична Республіка Конго підписали меморандум для посилення продбезпеки та розвитку с/г на п’ять років

Глава МВС: за добу на 112 поступило 3,5 тис. скарг киян на відсутність електрики, тепла і води

Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні

Війна може тривати ще кілька років у разі відсутності перемир’я до літа 2026 року - думка

Рада ратифікувала дві грантові угоди між урядами України та Італії для проєктів на Одещині бюджетом понад 38 млн євро

У школах Києва канікули з 19 січня до 1 лютого – Кличко

Міністр оборони Федоров повідомив про запуск автоматизованого розподілу дронів між частинами

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА