14:53 17.02.2020

Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення - Деркач

1 хв читати
Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув'язнення - Деркач

Національна поліція внесла до Єдиного реєстру досудових розслідувань справу про можливе розкрадання міжнародної технічної допомоги за участю Центру протидії корупції.

Ці дії було виконано за заявою народного депутата Андрія Деркача. У розміщеній у Facebook заяві він стверджує, що якщо Нацполіція доведе справу до логічного завершення, Шерембею та Шабуніну загрожує від 7 до 12 років ув’язнення.

"Зокрема, вони організували схему з розкрадання коштів міжнародної технічної допомоги через створену Шерембеєм БО "Всеукраїнська мережа людей, які живуть із ВІЛ/СНІД" (ЛЖВ). У 2015-2017 рр. через підконтрольні ЛЖВ структури пройшло $142,9 млн", - заявив Деркач.

Він зазначив, що також є інформація про те, що Шерембей та Шабунін лобіювали інтереси комерційних компаній під час закупівлі медичного обладнання та ліків.

"Частина цих компаній - з ознаками фіктивності та з негативною діловою репутацією", - повідомив народний депутат.

На думку Деркача, США мають допомогти в розслідуванні цієї справи.

"Оскільки використовувалися гроші уряду США, вважаю, що слідство має скористатися можливостями міжнародно-правової допомоги в рамках чинних договорів", - резюмував депутат.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Рубіо прибув до Саудівської Аравії для участі в переговорах з Україною

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

На п'яти найбільших пунктах пропуска запущена окрема "єЧерга" для порожнього і завантаженого транспорту

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА