У Запорізькій області зафіксовано другу від початку року смерть від грипу

51-річна жителька Запорізького району Запорізької області померла в обласній інфекційній лікарні Запоріжжя від грипу та його наслідків.
Як повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в Запорізькому лабораторному центрі Міністерства охорони здоров'я України, це друга смерть від грипу в області від початку року.
За словами директора центру Романа Терехова, жінка потрапила в обласну інфекційну лікарню на восьмий день після початку захворювання, а до цього лікувалася вдома самостійно і до лікарів не зверталася. На момент госпіталізації у неї виявили пневмонію, що виникла внаслідок ускладнення грипу.
"Діагноз - клінічний грип, двостороння негоспітальна пневмонія. Хвора надійшла до обласної інфекційної лікарні у важкому стані, одразу почали здійснювати реанімаційні заходи. Але, попри всі зусилля медиків, життя хворої врятувати не вдалося" - розповів Терехов.
Медики лабораторного центру зазначають, що у більшості випадків причиною смерті від грипу стає самолікування і пізнє звернення до лікаря.