Інтерфакс-Україна
11:15 16.01.2020

У Києві водій сміттєвоза, що загорівся, приїхав у пожежну частину

1 хв читати
У Києві водій сміттєвоза, що загорівся, приїхав у пожежну частину

У Дніпровському районі Києва в четвер уранці під час руху сміттєвоза водій виявив дим, що йшов зі сміттєвого контейнера, після чого приїхав у пожежну частину, де рятувальники оперативно ліквідували загоряння, повідомляє прес-служба столичного главку Держслужби України з НС.

"16 січня о 8:40 до 16-ї державної пожежно-рятувальної частини в Дніпровському районі столиці під'їхав сміттєвоз. Як з’ясувалося, під час руху автотранспорту водій побачив, що з контейнера для сміття йде дим. На щастя, сміттєвоз рухався бульваром Перова, неподалік пожежної частини. Тому чоловік, не гаючи часу, вирішив під'їхати до частини й відразу звернутися по допомогу до пожежників", - повідомляється на сторінці ГУ ДСНС України в Києві в четвер уранці.

Рятувальники розпочали гасіння пожежі, й уже о 8:53 її було локалізовано, а о 9:03 - ліквідовано. Внаслідок загоряння пошкоджено контейнер для сміття.

"На щастя, внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Причина виникнення пожежі з’ясовується", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворога на Запоріжжя - ОВА

Постпред США при НАТО: ми намагаємося зрозуміти до чого максимально готова Росія

Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році

Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо

Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні

Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ

Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України

МЗС України назвало Почесних амбасадорів України 2025

Літак з військовою делегацією Лівії на чолі з начальником Генштабу розбився, повертаючись з Туреччини

Сили оборони відбили з початку доби 110 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА