Інтерфакс-Україна
11:41 15.01.2020

У Києві в сміттєвому баку знайшли тіло немовляти

1 хв читати
У Києві в сміттєвому баку знайшли тіло немовляти

Правоохоронці встановлюють обставини смерті дитини, яку в Солом'янському районі столиці виявив місцевий житель, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

"До чергової частини Солом'янського управління поліції від місцевого жителя надійшла інформація про те, що на вулиці Героїв Севастополя він знайшов мертве немовля", - йдеться в повідомленні.

Так, на місці події правоохоронці з'ясували, що перехожий побачив пакет із дитиною в сміттєвому баку. Встановлено, що зовнішніх ознак насильницької смерті на тілі дівчинки немає, причину смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи.

Відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань (ЄРДР) за попередньою кваліфікацією за ст. 117 (умисне вбивство матір'ю своєї новонародженої дитини) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі.

Наразі тривають оперативно-розшукові заходи. Правоохоронці розшукують жінку, яка народила дитину, щоб встановити причини та обставини її смерті.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

Внаслідок атаки російського БпЛА у Станіславі на Херсонщині загинула літня жінка - прокуратура

Нєбитов: Цього року поліція зафіксувала майже 1000 спроб незаконного продажу зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА