Інтерфакс-Україна
11:03 09.01.2020

Бойовики не пустили СММ ОБСЄ через блокпост Верхньошироківського - українська сторона СЦКК

1 хв читати

Незаконні збройні формування не пустили представників СММ ОБСЄ на непідконтрольні уряду України території через блокпост біля села Верхньошироківського (Донецька область), повідомляє українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін на Донбасі.

"За даними звіту СММ ОБСЄ від 8 січня 2020 року, представники збройних формувань Російської Федерації знову відмовили патрулю місії у проїзді на тимчасово окуповану територію через блокпост біля населеного пункту Верхньошироківського (колишній Октябр) на півдні Донецької області", - йдеться в повідомленні на сторінці Операції об'єднаних сил у Facebook у четвер.

Українська сторона СЦКК зазначає, що на блокпості з початку грудня 2019 року дотепер представниками місії зафіксували 40% від загальної кількості обмежень свободи пересування патрулів СММ ОБСЄ в зазначений район.

"Такі дії можуть мати на меті приховати заборонену діяльність збройних формувань Російської Федерації, зосередження, пересування або підготовку військ", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ ПЕРЕГОВОРИ ПРОДОВЖАТЬСЯ У СУБОТУ – СЕКРЕТАР РНБО УМЄРОВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА