Інтерфакс-Україна
18:14 13.11.2019

Власника незаконної надбудови на Майдані у Києві зобов'яжуть відремонтувати дах і пошкоджений фасад будівлі - радник мера

1 хв читати
Власника незаконної надбудови на Майдані у Києві зобов'яжуть відремонтувати дах і пошкоджений фасад будівлі - радник мера

Власника незаконної надбудови на одному з будинків на майдані Незалежності у Києві зобов'яжуть відремонтувати дах та архітектурні елементи пошкодженого фасаду будівлі, повідомив радник мера Максим Бахматов на прес-брифінгу в середу.

"Ми домовилися з ним (власником надбудови - ІФ), що той відремонтує ліфти, зробить реставрацію зовнішніх архітектурних елементів, наведе порядок на прибудинковій території", - сказав він.

За словами представника власника надбудови Дмитра Набугорнова, через погодні умови дах тимчасово накриють протягом 10 днів, а на повноцінний ремонт піде близько місяця.

Бахматов також повідомив про винесення догани начальнику ЖЕКу та інспектору КП "Благоустрій" Шевченківського району столиці.

У свою чергу голова Шевченківської РДА Олег Гаряга розповів про перші результати інвентаризації незаконних надбудов і прибудов у районі.

"Виявили 46 таких об'єктів, і це лише перший етап перевірок", - сказав він.

Раніше повідомлялося про початок демонтажу незаконної надбудови на одному з будинків на майдані Незалежності у Києві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків

Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА