Інтерфакс-Україна
07:23 12.11.2019

Засідання Тристоронньої групи щодо Донбасу відбудеться в Мінську

1 хв читати
Засідання Тристоронньої групи щодо Донбасу відбудеться в Мінську

Засідання Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі відбудеться у вівторок в білоруській столиці.

Попереднє засідання ТКГ в Мінську 29 жовтня пройшло на тлі відновленого розведення сил і засобів в районі Золотого. Безпосередньо на засіданні сторони погодили розведення сил в районі Петрівського, проте учасники переговорів з домовленостей не озвучували конкретної дати його початку.

Пізніше спецпредставник ОБСЄ в ТКГ Мартін Зайдік заявив, що розведення сил в Петрівському почнеться 9 листопада.

11 листопада в Києві заявили про завершення практичної фази розведення сил і засобів сторін на ділянці Богданівка-Петрівське.

Селище Золоте в Луганській області поряд з населеним пунктом Петрівське в Донецькій області - дві пілотних ділянки, де повинні бути розведені сили протиборчих сторін на Донбасі.

Розведення сил сторонами конфлікту на Донбасі - одна з умов проведення саміту "нормандської четвірки" (Україна, Росія, Німеччина, Франція).

Відповідно до домовленостей, розведення повинно було початися 7 жовтня і завершитися 11 жовтня, однак кілька спроб розведення виявилися безуспішними. Українська сторона мотивувала відмову недотриманням бойовиками семиденного "режиму тиші" поблизу Петрівського і Золотого.

Як очікується, на засіданні Тристороння контактна група в Мінську також продовжить обговорення обміну затриманими між сторонами конфлікту на Донбасі.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА