Інтерфакс-Україна
10:15 11.11.2019

На Одещині розшукуваний Молдовою злочинець напав із ножем на прикордонника

1 хв читати
На Одещині розшукуваний Молдовою злочинець напав із ножем на прикордонника

В Одеській області громадянин Молдови напав із ножем на українського прикордонника.

Як повідомляє прес-служба Держприкордонслужби, підозрілого чоловіка помітили неподалік села Домниця Одеської області. Дільничний інспектор прикордонної служби виявив його за 800 метрів від державного кордону.

Після прохання пред'явити документи чоловік накинувся на прикордонника з ножем. Його вдалося роззброїти і затримати, правоохоронець не постраждав.

Як було встановлено, затриманого розшукують правоохоронці Молдови за підозрою у вбивстві, вчиненому в місті Рибник. Він перетнув кордон у спробі втекти від кримінальної відповідальності.

Наразі чоловіка затримано. Йому інкримінують незаконний перетин державного кордону, злісну непокору прикордоннику та насильство стосовно працівника правоохоронного органу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кривий Ріг перебуває під масованою атакою ворожих БпЛА на інфраструктуру

Бригадний генерал Усов увійшов до складу комісії конкурсу молодих правників

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Зеленський обговорив з Гремом і Блюменталем просування санкційного законопроєкту

НАБУ й САП викрили керівника депутатської фракції ВР на спробі підкупу народних депутатів

Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб

Ставка ухвалила рішення підвищити ефективність "Лінії дронів" – Умєров

Законопроєкт, який забороняє використання державних коштів для вторгнення в державу НАТО, внесли на розгляд Конгресу США - Стефанішина

Тимчасовий збій у роботі стаціонарних пунктів моніторингу якості атмосферного повітря стався в Києві

Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА