Інтерфакс-Україна
21:27 23.09.2019

Суд у Німеччині визнав похмілля хворобою

1 хв читати

Суд у німецькому місті Франкфурт-на-Майні визнав похмілля хворобою, повідомляє BBC News.

Таке рішення суд виніс за позовом проти виробника продуктів. Ця компанія, зокрема, виробляє напої та порошки, які, як стверджують в організації, допомагають впоратися з похміллям. Позивач наполягав на тому, що діяльність компанії, назва якої не уточнюється, порушує закони. Суд став на його бік.

У рішенні суду зазначається, що хворобою слід вважати будь-яке, навіть невелике або тимчасове порушення в роботі організму. До подібних порушень слід зарахувати і похмілля, яке містить такі симптоми, як розбитість, нудота і головний біль, пояснили в суді.

Таким чином, звичайні продукти харчування і напої не можуть позиціонуватися як засоби, котрі виліковують цю хворобу, резюмували в суді.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фон дер Ляєн згадала Україну в різдвяному привітанні

В Ізмаїльському районі відкрили нову ділянку дороги Т1607, що веде до "полуничної столиці" Одещини

Нацбанк випустив монету "Дух Різдва" із зображенням дідуха

Парламентарії України та Молдови окреслили пріоритетні напрями співпраці на 2026 рік

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА