Інтерфакс-Україна
14:52 16.08.2019

Суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в 9,5 млн грн та особистих зобов'язань одному з фігурантів справи "Роттердам+" - САП

2 хв читати
Суд обрав запобіжний захід у вигляді застави в 9,5 млн грн та особистих зобов'язань одному з фігурантів справи "Роттердам+" - САП

 Солом'янський районний суд Києва обрав запобіжний захід ще одному фігуранту у справі "Роттердам+" - застава в 9,5 млн грн та особисті зобов'язання.

"Суд обрав запобіжний захід ще одному фігуранту справи - застава у 9,5 млн грн та особисті зобов'язання", - повідомила прес-секретар Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Ольга Постолюк агентству "Інтерфакс-Україна" в п'ятницю.

Йдеться про фігуранта справи "Роттердам+" - генерального директора "ДТЕК Мережі" Івана Гелюха, якому раніше було повідомлено про підозру.

За іншого фігуранта справи - радника директора "ДТЕК Східенерго" Бориса Лісового - вже внесено визначену судом заставу в розмірі 10 млн грн.

Як повідомлялося, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) в рамках розслідування кримінального провадження за формулою "Роттердам+" повідомило про підозру раднику директора "ДТЕК Східенерго" Борису Лісовому та генеральному директору "ДТЕК Мережі" Івану Гелюху.

Наприкінці квітня 2016 року НКРЕКП розпочала застосування нового порядку формування прогнозної оптової ринкової ціни (ОРЦ) на електроенергію, яка впливає на встановлення тарифів на електроенергію для промислових споживачів (постанова №289 від 3 березня 2016 року). Порядок, зокрема, визначає ціну вугілля за формулою "вартість у порту Роттердам (API2) плюс вартість доставки в Україну".

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і НАБУ 8 серпня повідомили про підозру шістьом особам, зокрема екс-голові НКРЕКП Дмитру Вовку й екс-члену комісії Володимиру Євдокимову. Підозрюваним інкримінується зловживання службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб з метою одержання неправомірної вигоди для інших юридичних осіб усупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 КК України). Також про підозру повідомлено співробітникам компанії "ДТЕК".

Директор НАБУ Артем Ситник 9 серпня закликав до співпраці підозрюваних у справі "Роттердам +". Він нагадав, що більшість із них не в Україні.

Керівник САП Назар Холодницький зазначив, що слідство очікує позиції сторони захисту щодо справи "Роттердам+".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський і Рютте відвідали шпиталь в Одесі, де відновлюються поранені бійці

Зеленський назвав позитивними зустрічі технічних команд України і США стосовно угоди про корисні копалини

Зеленський щодо заяви Віткоффа: для нас це червоні лінії - визнавати будь-які окуповані території російськими

Підсудні російські військовополонені не визнають провину і хочуть на обмін – заступник голови Ірпінского суду Київщини

Потерпілим від воєнних злочинів важко в суді, але їхні покази стануть "цеглинками" трибуналу – заступник голови Ірпінського суду Київщини

Уражено ППД 448-ї ракетної бригади РФ, що завдала удару по Сумах у неділю - Генштаб

Тактична група "Велика Новосілка" за 2 місяці зменшила втрати особового складу на 20% - Наєв

Генсек НАТО і Зеленський відвідали Одесу

Справа "золотих яєць" Міноборони: до керівниці компанії-постачальниці Швець застосовано запобіжний захід

Питання мобілізації жінок у комітеті з питань нацбезпеки не розглядалося - нардеп Костенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА