У Тунісі зареєстрували 26 кандидатів для участі у виборах президента країни
Виборча комісія Тунісу зареєструвала 26 кандидатів, які боротимуться за пост президента країни на майбутніх виборах у вересні, повідомляє агентство Associated Press.
Зазначається, що заявки подали 96 чоловік. Однак кількість кандидатів, які візьмуть участь у виборах, може змінитися, адже остаточні офіційні дані виборча комісія оголосить 31 серпня. До цього часу ті особи, які отримали відмову, зможуть оскаржити рішення.
Серед тих, хто буде боротися за президентську посаду, - прем'єр Тунісу Юсеф Шахет, а також колишній глава Міноборони країни Абдель Карим аз-Збіді, який пішов у відставку, щоб брати участь у цих виборах.
Дострокові президентські вибори відбудуться в Тунісі 15 вересня. Їх проведення пов'язане з кончиною глави держави Беджі Каїди Ес-Себсі. Він пішов з життя 25 липня у віці 92 років. Ес-Себсі займав пост президента Тунісу з кінця 2014 року.