Інтерфакс-Україна
14:35 29.06.2019

Поліція виявила мережу "трудових таборів", де людей з нарко- та алкозалежністю примушували виконувати важку роботу

1 хв читати
Поліція виявила мережу "трудових таборів", де людей з нарко- та алкозалежністю примушували виконувати важку роботу

Поліцейські Донецької області виявили мережу фальшивих "реабілітаційних центрів" і звільнили з трудового рабства близько 100 людей.

Як повідомляє Міністерство внутрішніх справ України на сторінці в соцмережі Facebook, злочинне угруповання діяло в усій Україні під виглядом благодійної організації.

"Людей з наркотичною та алкогольною залежністю незаконно утримували і примушували виконувати важку роботу", - йдеться в повідомленні.

Під час спецоперації правоохоронці припинили діяльність трьох таких центрів: у Маріуполі, Львівській та Івано-Франківській областях.

Із "трудових таборів" було звільнено близько 100 людей. Медики перевірять стан їхнього здоров'я.

Як встановлено, організатор групи - громадянин РФ.

Під час масштабних слідчо-оперативних заходів поліцейські встановили 12 учасників організації на чолі з організатором, підозрюваних у незаконному позбавленні волі людей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Енергоатом" та "Укргідроенерго" долучаються до надання адресної допомоги вразливим категоріям населення - Свириденко

Російські обстріли забрали життя жителів Слов'янська та Олексієво-Дружківки - ОВА

Міністр оборони повідомив про запуск верифікації терміналів Starlink в Україні у взаємодії зі SpaceX

У Києві затримали 47-річного чоловіка, який запустив салют, щоб здивувати дівчину

7 корпус ДШВ: Біля Покровська дрони врятували українських військових від полону

ПриватБанк закриває відділення у Дружківці, команду переведуть до Краматорська

СБУ: продавчиня магазину в Сумах коригувала ворожі удари

Повідомлено про підозру посадовцю ДСНС за купівлю непридатних квартир на 20 млн грн держкоштів

"Укренерго" вводить екстрені відключення електроенергії у Києві та Київській області – ДТЕК

У Центрі соціальної адаптації в Чернігівському районі сталася пожежа, поліція розшукує трьох його мешканців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА