Інтерфакс-Україна
18:46 11.06.2019

Один із найбільших в Україні арсеналів боєприпасів закопав у саду біля свого будинку житель Рівненщини

1 хв читати
Один із найбільших в Україні арсеналів боєприпасів закопав у саду біля свого будинку житель Рівненщини

Оперативники, слідчі та кінологи поліції Рівненської області спільно з вибухотехніками, відпрацьовуючи отриману від їхніх колег інформацію, провели обшук у дворі 45-річного жителя с. Сіянці Острозького району Рівненської області, під час якого виявили один із найбільших в Україні схронів боєприпасів і військових засобів ураження.

"У селі Сіянці біля будинку в саду на глибині півтора метра був закопаний схрон боєприпасів: 109 корпусів гранати РГД-5, 39 корпусів гранати Ф1, 126 запалів до гранат типу УЗРГМ-2, 28 підствольних гранат ВОГ-25, шість протитанкових гранат РПГ-7М, 29 реактивних протитанкових гранат РПГ-22, шість реактивних протитанкових гранат РПГ-26, п’ять ящиків патронів калібру 7,63 та один - калібру 9,00", - повідомляє у вівторок ввечері відділ комунікації поліції Рівненської області.

У відомстві зазначили, що все вилучене відправлять для проведення експертизи, за результатами якої і ухвалюватимуть процесуальне рішення.

У рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) поліцейські встановлюють походження боєприпасів. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

Іран відкрив повітряний простір країни

Окупанти атакували дронами Білгород-Дністровський район, пошкоджена інфраструктура, є постраждалий

Рада не змогла викликати міністра ветеранів Калмикову і директора НВМК Пронюткіна

"Укренерго" та обленерго повідомляють про застосування аварійних відключень у частині областей

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА