08:34 10.06.2019

Через викид хімікатів у р. Рось припинено роботу Білоцерківської насосно-фільтрувальної станції, що забезпечує водою Білу Церкву та Умань

1 хв читати
Через викид хімікатів у р. Рось припинено роботу Білоцерківської насосно-фільтрувальної станції, що забезпечує водою Білу Церкву та Умань

Через викид хімікатів у річку Рось припинено роботу Білоцерківської насосно-фільтрувальної станції, що забезпечує водою Білу Церкву та Умань, повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"О 23:00 9 червня припинено роботу Білоцерківської насосно-фільтрувальної станції, яка забезпечує водою м. Білу Церкву Київської області (209 тис. жителів) і м. Умань Черкаської області (84 тис. жителів)", - йдеться у зведенні, оприлюдненому на офіційному сайті ДСНС у понеділок уранці.

Станом на 7 год. 10 червня водопостачання м. Умані здійснюється з резервних резервуарів, запасу води вистачить на три доби. У м. Білій Церкві створено запас на одну добу, подання води припинено. Населення забезпечують водою за рахунок підвозу та наявних бюветів.

"Здійснюється моніторинг якості води в місцях водозабору та водосховищах акваторії р. Рось. Ситуація перебуває на контролі у місцевих органів виконавчої влади та ДСНС України", - підсумували в ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА