Інтерфакс-Україна
07:32 29.05.2019

США готові співпрацювати з Україною в поліпшенні її військових можливостей

1 хв читати
США готові співпрацювати з Україною в поліпшенні її військових можливостей

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер зазначив, що Сполучені Штати готові співпрацювати з Україною в подальшому наданні їй оборонної летальної зброї, повідомляє посольство України в США.

"США готові співпрацювати з Україною, так само, як з іншими країнами в світі, допомагаючи їм задовольнити свої законні потреби в захисті". Конгрес прийняв міжнародне військове фінансування, яке передбачає підтримку України у вигляді надання різних видів озброєнь, зокрема протитанкових і протиснайперських систем. Ми будемо продовжувати проводити консультації з Україною щодо її оборонних потреб. Окрім того, ми також готові до військових продажів за кордон, тобто Україна може купувати військову техніку в США", - йдеться в повідомленні, на офіційній сторінці посольства України в США в соцмережі Фейсбук.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МЗС Норвегії прибув до Києва

Ключовий етап відновлення електропостачання в Києві та області завершено – заступник глави Міненерго

Аудит ЄК підтвердив відповідність української системи держконтролю за пестицидами і ветпрепаратами вимогам ЄС

Петиція щодо контролю за перебуванням безхатьків у громадському транспорті в Києве не набрала необхідних для розгляду голосів

Мінкультури внесло 11 росіян до переліку осіб, які загрожують нацбезпеці, у 2025р

Атака РФ залишила без світла 33,5 тис. родин Одещини – ДТЕК

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА