Інтерфакс-Україна
11:08 12.05.2019

Бойовики продовжують порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння - українська сторона СЦКК

1 хв читати
Бойовики продовжують порушувати визначені Мінськими домовленостями лінії відведення важкого озброєння - українська сторона СЦКК

Озброєння і військова техніка з боку бойовиків на сході України розміщуються з порушенням лінії відведення важкого озброєння, повідомляє українська сторона Спільного центру з координації та контролю сторін (СЦКК).

За її даними, з посиланням на дані СММ ОБСЄ, бойовики зосереджують десятки одиниць танків, гаубиць і зенітні ракетні комплекси в місцях, розташованих із порушенням ліній відведення та постійних місць зберігання.

Зокрема, 4 травня на основі даних повітряного спостереження СММ виявлено наявність 14 реактивних систем залпового вогню на так званому полігоні поряд з Міусинськом.

Також представники місії ОБСЄ виявили озброєння, розміщене на лініях відведення, але за межами виділених місць зберігання на непідконтрольних уряду районах.

"Виявлено наявність 12 танків на полігоні неподалік населеного пункту Шимшинівка, 12 танків, 7 самохідних гаубиць і 13 буксируваних гаубиць, а також 3 зенітні ракетні комплекси на полігоні поблизу Міусинська і 24 танки на полігоні біля населеного пункту Круглик", - йдеться в повідомленні.

В українській стороні СЦКК зазначають, що 7 травня на полігоні неподалік Покровки на схід від Донецька місія зафіксувала щонайменше 5 танків T-72.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

ОВА: Четверо цивільних поранені внаслідок обстрілів 25 населених пунктів Запорізького району

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА