Інтерфакс-Україна
15:57 01.05.2019

У Wikileaks назвали шокуючим британський вирок Ассанжу

1 хв читати
У Wikileaks назвали шокуючим британський вирок Ассанжу

Вирок, винесений лондонським судом засновнику Wikileaks Джуліану Ассанжу, несправедливий, заявили в середу в цій організації.

"Вирок Джуліану Ассанжу шокує і демонструє прагнення помститися. У нас є серйозні побоювання з приводу того, чи буде справедливим розгляд у Великій Британії питання про його екстрадицію", - наголошується в повідомленні, оприлюдненому у Twitter Wikileaks.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

5 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА