Інтерфакс-Україна
14:30 30.04.2019

Поліція Одещини перейшла на посилений варіант несення служби, 1-2 травня в облцентр прибудуть додаткові сили і засоби

1 хв читати
Поліція Одещини перейшла на посилений варіант несення служби, 1-2 травня в облцентр прибудуть додаткові сили і засоби

На початку травня на території Одеси заплановано проведення масових заходів за участю одеситів та гостей міста, і в цей час основне завдання поліції - зробити відпочинок і повсякденне життя громадян спокійним і безпечним, заявив керівник поліції Одеській області Олег Бех.

"Із сьогоднішнього дня ми переходимо на посилений варіант несення служби. Наш обов'язок - забезпечити спокій та безпеку людей і не допустити провокацій", - звернувся до поліцейських О.Бех під час проведення об'єднаного інструктажу правоохоронних органів області на Куликовому полі у вівторок, повідомляє прес-служба обласного главку поліції.

Глава поліції Одеської області додав, що 1 і 2 травня в Одесу прибувають додаткові сили і засоби, які спільно з правоохоронцями області нестимуть охорону громадського порядку і забезпечать публічну безпеку громадян.

Участь в інструктажі взяли близько 700 правоохоронців, 50 одиниць техніки та 14 службових собак. Наприкінці заходу голова поліцейського главку зазначив, що особовий склад і техніка правоохоронців Одеської області до забезпечення правопорядку в регіоні готові.

"Напередодні проведення масових заходів нагадуємо одеситам і гостям міста про заборону використання символіки тоталітарних режимів, а також просимо не піддаватися на провокації. Дотримуйтеся закону, уникайте конфліктів і бережіть себе і своїх рідних. Ми ж зі свого боку допоможемо вам у цьому", - запевнили у Відділі комунікації поліції Одеської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Боксер Олександр Усик захистив докторську дисертацію в галузі права

США намагатимуться покращити стосунки і з РФ, і з Китаєм - Трамп

Ворожий дрон поцілив у дах ще однієї лікарні у Сумській області – ОВА

Частка американців, які вважають недостатньою допомогу Україні, зросла до нового максимуму – опитування Gallup

Один постраждалий цивільний і руйнування внаслідок атак російських БпЛА у Київській області - ОВА

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА