Інтерфакс-Україна
16:51 26.04.2019

Окружний адмінсуд Києва розгляне позов журналіста Дубінського про заборону політикам виїжджати за кордон протягом року після виборів

1 хв читати
Окружний адмінсуд Києва розгляне позов журналіста Дубінського про заборону політикам виїжджати за кордон протягом року після виборів

 Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом блогера, продюсера департаменту журналістських розслідувань телеканалу "1+1", редактора телепрограми "Гроші" Олександра Дубінського, який просить суд заборонити високопоставленим чиновникам і політикам виїжджати за кордон протягом одного року після проведення парламентських і президентських виборів.

Як повідомила прес-служба Окружного адмінсуду в п'ятницю, справу розглядатимуть у порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.

У суді нагадали, що минулого тижня до них надійшов позов від О.Дубінського до Національної поліції України, Служби безпеки України та Адміністрації Державної прикордонної служби України про визнання протиправною їх бездіяльність щодо захисту національної безпеки України стосовно нездійснення ними профілактичних дій щодо запобігання корупції та посягань на економічну безпеку держави з боку третіх осіб. Третіми особами в позові зазначено президента України Петра Порошенка, голову Адміністрації президента Ігоря Райніна, народного депутата Ігоря Кононенка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В МЗС КНР перевіряють інформацію про потрапляння своїх громадян в полон в Україні

Освітній омбудсмен надала пропозиції до законопроектів щодо вдосконалення механізмів формування мережі ліцеїв

Заступника міністра освіти Вітренка звинувачують у наявності плагіату в наукових статтях і дисертації

Сирський: новий наступ росіян на Сумщину і Харківщину фактично вже розпочався

Кабмін уточнив вимоги до звітів про платежі видобувних компаній державі

Волонтери УЧХ допомагали постраждалим через ворожу атаку БпЛА по Дніпру та Харкову

Урядова команда прибула в Брюссель для участі у засіданні Ради асоціації Україна-ЄС - Шмигаль

Кондратюк закликала Верховного комісара ОБСЄ приділити увагу практиці зміни ідентичності українських дітей з боку РФ

Наркозалежна жінка та її співмешканець на замовлення РФ готували теракти проти місцевих депутатів на Хмельниччині - СБУ

В Азовському морі фіксують масовий мор риби і крабів – ЦПД

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА