14:03 25.02.2019

Передання прав на пісню учасників Євробачення є вимогою правил конкурсу - НСТУ

1 хв читати

 У ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (НСТУ) заявляють, що передання прав на пісню учасників міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення" є вимогою правил міжнародного пісенного конкурсу.

"Стосовно передання прав на пісню, це вимога правил конкурсу. Європейській мовній спілці, що є організатором конкурсу, має бути передано низку ліцензійних прав", - повідомила в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" член правління НСТУ, відповідальна за юридичний і міжнародний напрям діяльності, Інна Гребенюк.

Крім того, вона зазначила, що навколо теми Євробачення "дуже багато маніпуляцій", у зв'язку з чим необхідно уважно вивчити це питання.

Також І.Гребенюк додала, що зараз тривають переговори із переможницею національного відбору на Євробачення-2019 Maruv (Анна Корсун).

Як повідомлялося, 18 лютого віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що вважає, що українські артисти, які гастролюють у РФ, не повинні виступати на пісенному конкурсі "Євробачення-2019".

23 лютого в українському національному відборі на Євробачення-2019 перемогла співачка Maruv, яка має представляти Україну на пісенному конкурсі в столиці Ізраїлю, Тель-Авіві, в травні 2019 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп пригрозив навчальним закладам припиненням фінансування за студентські протести

СБУ затримала групу підпалювачів, які на замовлення ворога нищили військові авто на Дніпропетровщині

Застава в 2 млн грн з носінням електронного браслету застосована до ексначальника військ зв'язку ЗСУ, підозрюваного в розкраданні коштів на системі "ДЗВІН" - САП

Стан Папи Римського поліпшується, неінвазивна вентиляція легенів не потрібна

Голова МЗС Фінляндії про мир в Україні: У Європи є унікальна можливість взяти на себе власне майбутнє

До суду передано справу посадовців Чернівецької митниці, через недбалість яких держбюджет міг втратити понад 45 млн грн

Кількість держслужбовців за 3 роки війни скоротилася майже на 30% - Шмигаль

Мінрозвитку переходить на новий сайт

Залучення Америки та європейських партнерів є життєво важливим на шляху досягнення справжнього миру в Україні - Сибіга

Міністр оборони Данії про заморозку допомоги США Україні: ситуація дуже серйозна, Європа має робити набагато більше і швидше

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА