Інтерфакс-Україна
06:57 23.02.2019

У Києві чергують 321 одиниця техніки та 54 бригади ручного прибирання снігу

1 хв читати
У Києві чергують 321 одиниця техніки та 54 бригади ручного прибирання снігу

З вечора п'ятниці на дорогах Києва чергують 321 одиниця техніки та 54 бригади з ручного прибирання снігу КП "Київавтодор", повідомили в Київській міськдержадміністрації.

"До вечора в Києві почався сніг. 321 одиниця снігоприбиральної техніки та 54 бригади з ручного прибирання підприємств "Київавтодору" чергують у столиці", - йдеться в повідомленні мерії з посиланням на прес-службу комунальної корпорації в п'ятницю.

В інформації зазначається, що дорожники проводять обробку протиожеледними матеріалами мостів, шляхопроводів, спусків і підйомів, вулиць зі складними умовами руху. Ці заходи спрямовані на недопущення утворення ожеледі.

У КМДА наголосили, що дорожньо-експлуатаційні підприємства "Київавтодору" уважно стежать за синоптичною ситуацією та відповідно до погодних умов вживають усіх необхідних заходів для забезпечення безпечних умов руху на вулично-дорожній мережі Києва.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліція затримала мешканця Києва, який нападав на "обмінники" з іграшковим пістолетом

Глава МВС: На лінію 112 можна повідомити про відсутність тепла, води та електрики

Комендантська година не скасовується, але будуть винятки, – віцепремʼєр Кулеба

СБУ: викрито ще 9 схем для ухилянтів, серед фігурантів - заступниця декана вишу, лікарі та військові ТЦК

В уряді Польщі назвали кількість МіГ-29, які Варшава передасть Україні

Сильні морози утримаються в Україні найближчими днями, місцями невеликий сніг, на дорогах ожеледиця

Рада ухвалила постанову про посилення ролі української мови

Посадовців "Укртрансбезпеки" викрито на сприянні перевізникам за гроші

Рада з другої спроби викликала Калмикову для доповіді з питання бронювань у НВМК

"Прометей" потерпає від кібератаки, шахраї вимагають $250 тис. за повернення доступу до сервісів компанії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА